Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.

Pristatymas ir apmokėjimas

Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?


Išsiuntus prekes iš mūsų sandėlio, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą  nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą OMNIVA arba LPexpress  terminalą, per 1-2 d.d , jei nėra nurodytas kitoks prekės pristatymo laikas.


Pristatymo paslaugos kainos  į OMNIVA terminalus :

 

Pristatymo kaina 3,29 Eur.  jei užsakymo suma neviršija 45€, pristatymas OMNIVA kurjeriu – 5.99 Eur jei užsakymo suma neviršija 45€ esant didesnei užsakymo sumai, pristatymas NEMOKAMAS. Siunčiame tik apmokėtus bankiniu pavedimu užsakymus.
Šios kainos nepriklauso nuo siuntos dydžio ar svorio bei taikomos visuomet, nebent tuo metu galioja išskirtiniai pasiūlymai, kurių metu galimas nemokamas pristatymas.

OMNIVA išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  
Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama  i groziopaslaptis.lt buveinę.Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.
Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

 

Siuntos atsiėmimas:

 

Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, po to paspausti  „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – Jūsų rankose! Čia rasite trumpą filmuką, kaip atsiimti siuntą iš Omniva paštomatų arba parsisisiųskite instrukciją:

 

Siuntos sekimas internete:

 

Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

 

Siuntos dydis:

 

Didžiausias Omniva siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų dėžių:

 • S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
 • M: 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L: 41 cm x 38 cm x 64 cm

Prie kiekvienos prekės rasite informaciją ar Jūsų pasirinkta prekę galima pristatyti į Omniva paštomatus. Jei prekė bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas.

 

Siuntų saugojimo laikotarpis:

 

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į groziopaslaptis.lt. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 

Pristatymo paslaugos kaina į LPexpress terminalus:

Pristatymas į LPexpress terminalus  2.79 Eur.  jei užsakymo suma neviršija 45€, pristatymas LPexpress kurjeriu – 5.99 Eur jei užsakymo suma neviršija 45€ esant didesnei užsakymo sumai, pristatymas NEMOKAMAS.

Šios kainos nepriklauso nuo siuntos dydžio ar svorio bei taikomos visuomet, nebent tuo metu galioja išskirtiniai pasiūlymai, kurių metu galimas nemokamas pristatymas.

Plačiau apie atsiėmimą iš LPexpress paštomato žiūrėkite čia:

 • Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
 • Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
 • LP EXPRESS terminalai veikia 24 val. per parą ir 7 d. per savaitę, todėl siuntas galėsite atsiimti patogiausiu metu.
 • Plačiausiame ir tankiausiame LP EXPRESS terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

 

Siuntos dydis:

 

Didžiausias LP EXPRESS siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų dėžių:

Prie kiekvienos prekės rasite informaciją ar Jūsų pasirinktą prekę galima pristatyti į LP EXPRESS terminalus. Jei prekė bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į LP EXPRESS terminalus bus negalimas. Į XS dydžio dėžutę talpinama viena prekė. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į LP EXPRESS terminalus bus negalimas.

 

Siuntų saugojimo laikotarpis:

 

Terminale siunta laikoma 4 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS žinute. Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute gautus du PIN kodus. Tik su šiais kodais galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto terminalo. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš terminalo.  Pasibaigus 4 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į MB “Magoris”. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 

Pristatymas Lietuvos paštu:

Užsakymai siunčiami Lietuvos paštu registruota siunta, pristatymo laikas gali trukti iki 5 d.d. Pristatymo kaina 2.49 Eur 

 • Atsiimkite prekes artimiausiame pašto skyriuje!
 • Didžiausias galimas svoris – 2 kg 
 • Ilgio, pločio ir aukščio suma ne didesnė nei 90 cm
 • Didžiausias matmuo – ne didesnis kaip 60 cm 
 • Leistina paklaida – 2 mm 

b – iki 60 cm

(a + b + c) – iki 90 cm

 

 

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau

Profesionalų konsultacijos

Patyrę ir kompetentingi ekspertai parinks geriausius sprendimus.

30d. grąžinimo garantija

Netiko ar nepatiko prekė? Galite grąžinkite ją net per 30d.

Geriausios kainos garantija

Radote pigiau? Susisiekite su mumis sumažinsime kainą!