Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.

Aromato difuzoriai ir eteriniai aliejai

Posted by Deividas 2020.09.04 1 Comment(s)

Veiksmingiausios sveikatingumo procedūros yra tos, kurios lengvai pritampa prie jūsų kasdieninio gyvenimo. Pagalvokite apie eterinių aliejų difuzorius kaip apie mažai pastangų reikalaujantį rūpinimąsi savimi, nes jie į jūsų namus atneša sveikatingumo elementų, paversdami jūsų erdvę ramybės oaze, kurioje galite (kartais netgi tiesiogiai) lengviau atsikvėpti. Vis dėlto elkitės atsargiai -  eteriniai aliejai gali būti itin galingi, ir ne visi gali būti naudingi. Čia viskas, ką reikia žinoti apie eterinių aliejų difuzorius.

 

KAS YRA ETERINIŲ ALIEJŲ DIFUZORIUS?

Aliejaus difuzorius yra prietaisas, suskaidantis eterinius aliejus į mažesnes molekules, skleidžiant jas į orą, jog atsiskleistų malonus ar raminantis poveikis – tai priklauso nuo aliejaus, kuriuo buvo pripildytas difuzorius. Skirtingi eteriniai aliejai turi skirtingus poveikius, pavyzdžiui, eteriniai aliejais su levandomis turėtų skatinti gerą miegą. Difuzoriaus užduotis yra tolygiai paskirstyti daleles tinkama koncentracija, kuria lengva kvėpuoti ir kuri neperpildo patalpos kvapais.

KAM NAUDOJAMAS DIFUZORIUS?

Difuzorius naudojamas pripildyti kambario orą mažomis, kvėpuojančiomis naudingų eterinių aliejų dalelėmis - tai suteikia kambariui ramesnę atmosferą bei malonesnį kvapą.

„Gerai žinoma, kad kvapas labai susijęs su atmintimi“, - sako sveikatingumo ekspertas Esme Benjaminas. „Kai garinu citrinžolių aliejų, jis man primena Tailandą, mano laimingą vietą, ir akimirksniu jaučiu, kaip atlekia atostogų mintys. Aliejai tiesiog nustato toną jūsų erdvei ir veiklai, kurią atliekate tą dieną “.

Kas nemėgsta sveikatingumo patarimo, kuris siūlo tiesioginę naudą su minimaliomis pastangomis? „Naudojant difuzorių gaunamas greitas poveikis, nes eteriniai aliejai iškart pradės veikti“, - sako Jo Kellettas, Tarptautinės profesionalių aromaterapeutų federacijos narys ir „Tisserand“ aromaterapijos vidaus aromaterapeutas.

Be to, „Eterinis aliejus kaip kasdienis ritualas gali padėti skatinti gerus įpročius, susijusius su tam tikrais kvapais“, - priduria Benjaminas. „Pavyzdžiui, levandų aliejaus skleidžiamas kvapas naudojamas grįžus namo iš darbo reiškiantis,  kad laikas pradėti atsipalaiduoti, pamiršti darbinius rūpesčiu, išsimaudyti, paskaityti knygą ir pan.“

DIFUZORIAUS PRIVALUMAI

Difuzoriaus skleidžiami kvapai palengvina kvėpavimą. „Daugelis eterinių aliejų yra žinomi kaip vaistai ar terapija, pavyzdžiui, eukaliptas nuo peršalimo ir kvėpavimo takų ligų“, - sako Benjaminas.

Eterinius aliejus galima maišyti tapusavyje, norint sukurti harmoningą kvapų terapiją, bei gauti papildomos apjungiančios naudos iš kelių skirting kvapų. „Kai noriu būti energingas ar dirbu prie savo stalo, naudočiau bergamočių ir kardamono mišinį“, - sako Kellet. „Tai puikus derinys, kai reikia susikaupti. Bergamotas akimirksniu pakelia sausą citrusinių vaisių natą, o kardamonas puikiai sutelkia dėmesį ir suteikia mastymo aiškumo. - Tai tarsi gaivaus oro gurkšnis. “

Jei norite atsipalaiduoti, Kellet rekomenduoja pelargonijos, smilkalų ir mandarinų mišinį. "Pelargonija balansuoja ir ramina, smilkalai pagilins ir sulėtins jūsų kvėpavimą, o mandarinas suteiks mišiniui saldumo ir suteiks švelnų pakilų aromatą."

KAIP PRIŽIŪRĖTI ALIEJAUS DIFUZORIŲ?

Minėjome jog galima eterinius aliejus maišytI tarpusavyje, tačiau naudojant skirtingus aliejus vieną po kitO, arba maišant juos, prieš pakeičiant rekomenduojama išvalyti difuzorių. Tačiau tai nebūtina daryti po kiekvieno naudojimo. „Man iš tikrųjų patinka, kai šiek tiek likučių iš ankstesnio aliejaus susimaišo su pasirinktu dienos kvapu“, - sako Benjaminas, tačiau kasdienis greitas valymas nepakenktų

Jei esate linkęs, galite prieš pradedant naudoti pasirinktą eterinį aliejų išvalyti senojo likučius. Tiesiog prieš pradėdami valymą įsitikinkite, kad viskas atjungta. Išpilkite vandenį ir išvalykite talpą drėgna šluoste bei natūraliu muilu, nes tai padės išvengti stiprių valiklio kvapų. Taip pat,  kartais galite valyti difuzorių vandeniu ir keliais lašais acto, pabaigus valyti, būtinai išplaukite ir išdžiovinkite visą įrangą.

 

 

Žymės: Difuzorius

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau

Profesionalų konsultacijos

Patyrę ir kompetentingi ekspertai parinks geriausius sprendimus.

30d. grąžinimo garantija

Netiko ar nepatiko prekė? Galite grąžinkite ją net per 30d.

Geriausios kainos garantija

Radote pigiau? Susisiekite su mumis sumažinsime kainą!