Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-30% Dėl prieinamumo teiraukitės Multifunkcinis kvapų difuzorius “spalvų harmonija” 600ml

Aprašymas

Ypač didelės talpos 600ml, daugiafunkcinis drėkintuvas aromaterapijos difuzorius, su įvairiu reguliuojamu šviesų žaismu – besikeičiantis šviesų režimas, šviesos intensyvumo reguliavimas, išjungimas, spalvos užfiksavimas, garinimo funkcijų reguliavimo spektras.

Tai ne tik difuzorius skirtas eteriniams aliejams, tačiau ir drėkintuvas, o magiška švelnių tonų 5 spalvų ciklo terapija leis atsipalaiduoti pasinerti į meditaciją ir mėgautis ramybe.

Difuzoriaus garinimą, spalvų žaismą bei laikmatį galima reguliuoti ne tik mygtukais, tačiau ir valdymo pulteliu tai leis nesikeliant iš lovos ar patogiosios sofos reguliuoti difuzorių. Taip patogu ir paprasta!

Difuzorius veikia itin tyliai – ultragarso technologijos pagalba paverčia vandenį garais ir kartu su aromatinio aliejaus dalelėmis tolygiai paskleidžia aplinkoje.Tinka naudoti patalpose su vaikais ir gyvūnais – difuzoriaus skleidžiami eteriniai aliejai bei spalvų terapija leis greitai ir giliai užmigti, o išsijungs pasibaigus nustatytam laikui arba vandenukui, rūpinkitės savimi.

 

PRIVALUMAI:

Difuzorius yra 600 ml talpos, turi drėkinimo laiko reguliavimą, yra lengvos ir tvirtos konstrukcijos, turi reguliuojamas švelnias šviesas, sukuria paslaptingą atmosferą, atpalaiduoja, gydo, džiugina kūną ir sielą.

GYDOMASIS POVEIKIS:

Oras nuolat liečiasi su mūsų kūno paviršiumi – oda, plaukais, plaučiais tad oro drėkinimas išgydo išsausėjusią, niežtinčią, paraudusią odą, padeda atsikratyti pleiskanų, *sausų akių* efekto, padeda kvėpavimo takams palaikyti normalią funkciją. O gydomasis aromaterapijos poveikis organizmui yra aprašytas tūkstantmečių senumo ajurvedos, kinų medicinos gydytojų raštuose bei įrodytas šiuolaikinės medicinos moksliniuose straisniuose. Oro drėkinimo ir aromaterapijos kompleksinis poveikis skatina ląstelių regeneraciją, malšina uždegimus ir stimuliuoja organizmo natūralius gijimo procesus.

Svarbu:

Pilkite vandens mažiau negu Max linija.

Prieš spaudžiant mygtuką “MIST” BŪTINA, įpilti į talpyklą vandensJungiant garintuvą be vandens difuzorius gali sugesti.

Norėdami jonizuoti, valyti orą naudokite švarų vandenį. Reguliariai valykite dufuzorių, valydami švelniai praskalaukite švariu vandeniu su mažu kiekiu ploviklio, nusausinkite šluoste iš audinio. Retkarčiais galite įdėti citrinos rūgšties arbatinį šaukštelį ir palaikyti penkias minutes, po to gerai išskalaukite vandeniu. Nenaudokite mineralinio ir šulinio vandens, patartina naudoti distiiuotą vandenį. Naudojant krano vandenį rekomenduojama retkarčiais praplauti su citrinos rušgtimi. Valydami difuzorių valykite tik talpyklą, netrinkite ir nelieskite aktyviosios ultragarsinės plokštelės. Nenaudojant patartina palikti stovėti sausą.

Kaip reguliuoti drėkinimą:

Paspausti Timer mygtuką vieną kartą įsijungs garinama bus 1 dukartus 3 triskartus 6 valandas ketvirta kartą paspaudus garins tol kol baigsis vanduo ir išsijungs automatiškai pasibaigus vandeniui

Paspaudus vidurinį mygtuką reguliuojamas garinimo stiprumas (vienas signalas “pypt” pirmas lygmuo, antras “pypt” stipriausias lygmuo)

Kaip reguliuoti šviesas:

Įjungus švesas mygtuku arba valdymo pultu difuzoriusi pereis į besikeičiančių šviesų ciklą.

Kai šviesos keičiasi paspaudus šviesos mygtuką arba valdymo pultą  pasirenkama norima šviesa.

Antras paspaudimas – galima pasirinkti norimą spalą iš 7, kiekviena spalva turi du stiprumo lygius.

Spaudinėjant mygtuką šviesos mygtuką arba valdymo pultą perėjus per visas spalvas šviesos išsijungia.

Paspaudus mygtuką šviesos  mygtuką arba valdymo pultą dar kartą vėl įjungiamos švelnių tonų šviesų ciklas.

 

Specifikacijos:

Techninės charakteristikos:

Paskirtis – Aromaterapija, oro drėkinimas, oro valymas, spalvų terapija;

Drėkinimo metodas – drėkina ultragarsu

Automatinis išsijungimas išgaravus vandeniui – yra;

Naudojamas – namuose, darbe, kt. miegamąjame

Talpa – 600ml;

Drėkinamų patalpų plotas – iki 45 m2;

Drėkinimo geba -35 -50 ml/val.;

Svoris 399g

Galia – 13  W;

Įtampa- 24 V;

Dažnis: 2.4 MHz

Garsas <35 dB

Medžiagos – ABS,PC,PP

Input Voltage: 100-240V 50/60HZ

Išmatavimai: 152*159 mm

Veikia prie 0-40 laipsnių temperatūros

Įeinanti srovė :AC 100-240V 50/60Hz

Išeinanti strovė :DC24V 650mA

 

Komplektacija:

1 x difuzorius;

1 x valdymo distancinis pultas

1 x kabelis;

1 x universalus elektros perjungėjas

1 x naudojimo vadovas (anglų k.).

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?


Išsiuntus prekes iš mūsų sandėlio, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą  nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą OMNIVA  terminalą, per 1-2 d.d , jei nėra nurodytas kitoks prekės pristatymo laikas.
Pristatymo paslaugos kaina pristatymas į OMNIVA terminalus  1.99 Eur.  jei užsakymo suma neviršija 35€, esant didesnei užsakymo sumai, pristatymas nemokamas. Siunčiame tik apmokėtus bankiniu pavedimu užsakymus.
Šios kainos nepriklauso nuo siuntos dydžio ar svorio bei taikomos visuomet, nebent tuo metu galioja išskirtiniai pasiūlymai, kurių metu galimas nemokamas pristatymas.

 

 

Pristatymas į OMNIVA terminalus:


OMNIVA išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  
Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į groziopaslaptis.lt buveinę. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.
Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

 

Plačiau apie atsiėmimą iš OMNIVA paštomato žiūrėkite čia:

Kaip atsiimti siuntą iš Omniva savitarnos terminalo?

Kaip atsiimti siuntą sumokant banko kortele paštomate?

Кokybiškų prekių grąžinimas: 


1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo iš OMNIVA   terminalo.
2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes, į nurodytą banko sąskaitos nr., grąžinami per 10 darbo dienų (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.) nuo tos dienos, kai prekė pasiekia groziopaslaptis.lt nurodytu adresu.
3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.
4. groziopaslaptis.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti nepasiekus groziopaslaptis.lt 

 


Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:


1. Jei iš groziopaslaptis.lt įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
- atitinkamai sumažinti prekės kainą;
- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;
- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.
2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite  grąžinti jas paštomatu  per OMNIVA terminalą.
3. groziopaslaptis.lt  įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:
- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;
- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.
4. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą GRĄŽINIMO FORMĄ. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 
5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: info@groziopaslaptis.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.). 

 

 

Prekių grąžinimo adresas


Adresas: Versmės g. 7B-14, Jonučiai II, LT-53277 Kauno r.

 

 

Grąžinimo forma – spustelkite čia norėdami parsisiųsti

Multifunkcinis kvapų difuzorius “spalvų harmonija” 600ml

  • Prekės kodas: HU1013
  • Pristatymas: 1 - 2 d.d.
  • Prieinamumas: Dėl prieinamumo teiraukitės

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau!

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau

Profesionalų konsultacijos

Patyrę ir kompetentingi ekspertai parinks geriausius sprendimus.

30d. grąžinimo garantija

Netiko ar nepatiko prekė? Galite grąžinkite ją net per 30d.

Geriausios kainos garantija

Radote pigiau? Susisiekite su mumis sumažinsime kainą!