Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-30% Kvapų difuzorius aromaterapijai "Miego muzika"

Mūsų naujausias modelis „miego muzika“ – ypatingas tuo, jog turi integruotą „baltojo triukšmo“ „white noise“ sistemą, kuri yra skirta „sugerti“ pašalinius garsus ir taip pagerinama miego kokybė, klausantis švelnių „white noise“  melodijų organizams nurimsta ir panyrama į saldų miegą, net ir bildant ar daužantis  kaimynams viršutiniame aukšte ar patyrus stresą „white noise“ padės ramiai ir kokybiškai išsimiegoti, ypač greitai ir saldžiai užmiega naujagimiai net ir suirzę!

Mamos ir tėčiai bus laimingi, kai jų vaikas ramiai sau saundžia ????

Garinami eteriniai aliejai, baltojo triukšmo kuriama miego nuotaika, švarus ir drėgnas namų oras bei spalvų terapija – tiesiog tobulas derinys pasiekti vidinę ramybę, gerą miego kokybę ir sveikatą ????

Modelis siūlo rinktis iš keleto garsų:

Baltasis ir rožinis triukšmas padeda lengviau, ramiau užmigti, blokuodamas pašalinius garsus.

Buityje baltuoju triukšmu yra vadinami raminančiai veikiantys, užmigti padedantys foniniai garsai, primenantys garsą ššš ar pššš. Pavyzdžiui, lietaus barbenimas, jūros ošimas, lapų šnaresys, prietaisų (dulkių siurblio, plaukų džiovintuvo, gartraukio ir pan.) ūžimas, radijo stoties „nepagaunančio“ imtuvo čirškėjimas (nors, pavyzdžiui, toks radijo imtuvo garsas, vertinant moksliškai, yra artimesnis rožiniam triukšmui).

Teigiama, kad baltas triukšmas taip puikiai veikia kūdikius, nes jis sukuria panašią garsinę atmosferą, buvusią mamos įsčiose. Sukuriami garsai, primenantys malonius fiziologinių procesų garsus: širdies plakimą, žarnyno darbą, oro, plūstančio į plaučius, o tuomet iš jų – visi šie kūdikiui natūralūs garsai susilieja į monotonišką, vientisą ūžesį.

Naujagimiui tyla gali atrodyti bauginanti, netikėti garsai lengvai išblaško jų miegą. Galime tik įsivaizduoti, kad į spengiančią tylą patekęs naujagimis jaučiasi neįprastai ir nejaukiai, o nurimsta girdėdamas jam pažįstamą ūžimą.

Kaip baltasis triukšmas padeda kūdikiui miegoti?

Baltasis triukšmas primena kūdikiui mamos įsčiose girdėtą natūralų mamos organizmo garsą. Jis užmaskuoja ir prislopina kitus, paprastai blaškančius aplinkos garsus (pravažiuojančio automobilio, lojančio šuns, žmonių šūkavimų ir panašiai).

Kūdikių miego ciklai yra dvigubai trumpesni nei suaugusiųjų – apie 40-45 min. Pasibaigus ciklui mažylis tampa budresnis, pradeda muistytis ir net menkiausias aplinkos garsas gali pažadinti bei išblaškyti nuo miego. Baltasis triukšmas sukuria mažyliui atmosferą, kuri primena buvimą įsčiose, sukuria saugumo jausmą. Jeigu aplinkos garsus „sugeria“ baltasis triukšmas, tikėtina, kad dar ne iki galo išsibudinęs kūdikis vėl nugrims į miegą ????

Suaugusiems baltasis triukšmas gali pagelbėti ne tik miegui, bet ir darbui. Foninis ūžesys slopina pašalinius garsus, padeda susikaupti, o veikiant kartu su stimuliuojančiais eteriniais aliejais, darbas namuose gali tapti kur kas produktyvesniais!!

Aromaterapijos, baltojo triukšmo bei šviesų terapijos visuma – tai tobulas derinys meditacijai tiek pradedantiems, tiek įgudusiems medituotojams ????

 

Ultragarsinis kvapų difuzorius – drėkintuvas eteriniams aliejams skleisti, Be BPE (ekologiškas, sertifikuotas)

Naujas 2020 metų modelis, elegantiškas dizainas, lengva pritaikyti prie bet kokio interjero

Atitinka aukščiausius standartus

Gamintojo VONIVI  aukštos kokybės ultragarsinis kvapų difuzorius, su ekologiniais sertifikatais (be BPE) – sveikatai, laimei ir gražiam gyvenimui. Kvapų ir malonių spalvų žaismas sukuria magišką aplinką, kuri leidžia kūnui ir protui atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, pajausti vidinę ramybę – pasimėgaukite akimirka čia ir dabar! Baltasis triukšmas padeda išsaugoti miego kokybę ne tik mažyliams, bet ir suaugusiems, padeda susikaupti darbui, atsiriboti nuo aplinkos trikdžių. Garinami eteriniai aliejai valo orą – naikina bakterijas ir virusus!! Teigiamai veikia nervų sistemą, papildomas drėkinimas nusodina dulkes, neleidžia sausėti odai, ramina sausėjančias akis.

VEIKIMO PRINCIPAS:

Naujos ultragarso technologijos VONIVI kvapų difuzoriai veikia itin tyliai – puikiai tinka naudoti miegamajame, jogos užsiėmimuose ar darbe. Drėkintuvas automatiškai išsijungia pasibaigus vandeniui ar nustatytam veikimo laikui. VONIVI ultragarso technologija paverčia vandenį garais ir kartu su aromatinio eterinio aliejaus dalelėmis tolygiai paskleidžia aplinkoje.

PRIVALUMAI:

Ultragarsinis Difuzorius yra 300 ml talpos, turi drėkinimo laiko reguliavimą, yra lengvos ir tvirtos konstrukcijos, turi reguliuojamas švelnias šviesas, sukuria paslaptingą atmosferą, atpalaiduoja, gydo, džiugina kūną ir sielą.

GYDOMASIS POVEIKIS:

Reguliuoja miego ritmą

Padeda užmigti

Ramina išsausėjusią, niežtinčią, paraudusią odą

Mažina uždegimus

Mažina *sausų akių* efektą

Palaiko normalią kvėpavimo takų funkciją

Svarbu:

Kvapų difuzoriuje vanduo neturi viršyti „MAX“ ribos!

Panaudojus prietaisą kaip nurodyta instrukcijoje, rekomenduojama valyti vandeniu su nedideliu kiekiu ploviklio, o po plovimo dar kartą išskalauti švariu vandeniu bei švelniai nusausinti šluoste.

 

Specifikacijos:

 

Gamintojas – Vonivi

Laikmatis 1h/3h/6h/ON,  ON padėtyje veikia kol išgaruoja vanduo 8-10h

Veikia itin tyliai ultragarso principu

*Medžiagos: ABS+PC+PP

*Input AC100-240V 50/60HZ

*Output DC 24V 650mA

*Galia  12W

*Aptarnaujamas plotas: 15~40m2

Tūris: 300ML

Švelnios LED šviesos meditacijai – 7 spalvos su pereinamaisiais pustoniais

Pripildžius pilną talpą ON padėtyje veikia 8h greitu garinimo režimu ir 10h lėtu garinimo režimu

Svoris: 453g

*Išmatavimai: 17.2 * 17.2 * 22.2cm  (I*P*A)

 

Komplektacija:

1* Aromaterapijos difuzorius

1* Maitinimo laidas

1* Naudojimo vadovas

 

Taip pat pas mus galite įsigyti natūralių eterinių aliejukių šiems difuzoriams: https://groziopaslaptis.lt/jusu-namams/nat%C5%ABral%C5%ABs-eteriniai-aliejai

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?


Išsiuntus prekes iš mūsų sandėlio, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą  nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą OMNIVA  terminalą, per 1-2 d.d , jei nėra nurodytas kitoks prekės pristatymo laikas.
Pristatymo paslaugos kaina pristatymas į OMNIVA terminalus  1.99 Eur.  jei užsakymo suma neviršija 35€, esant didesnei užsakymo sumai, pristatymas nemokamas. Siunčiame tik apmokėtus bankiniu pavedimu užsakymus.
Šios kainos nepriklauso nuo siuntos dydžio ar svorio bei taikomos visuomet, nebent tuo metu galioja išskirtiniai pasiūlymai, kurių metu galimas nemokamas pristatymas.

 

 

Pristatymas į OMNIVA terminalus:


OMNIVA išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  
Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į groziopaslaptis.lt buveinę. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.
Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

 

Plačiau apie atsiėmimą iš OMNIVA paštomato žiūrėkite čia:

Kaip atsiimti siuntą iš Omniva savitarnos terminalo?

Kaip atsiimti siuntą sumokant banko kortele paštomate?

Кokybiškų prekių grąžinimas: 


1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo iš OMNIVA   terminalo.
2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes, į nurodytą banko sąskaitos nr., grąžinami per 10 darbo dienų (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.) nuo tos dienos, kai prekė pasiekia groziopaslaptis.lt nurodytu adresu.
3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.
4. groziopaslaptis.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti nepasiekus groziopaslaptis.lt 

 


Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:


1. Jei iš groziopaslaptis.lt įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
- atitinkamai sumažinti prekės kainą;
- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;
- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.
2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite  grąžinti jas paštomatu  per OMNIVA terminalą.
3. groziopaslaptis.lt  įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:
- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;
- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.
4. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą GRĄŽINIMO FORMĄ. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 
5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: info@groziopaslaptis.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.). 

 

 

Prekių grąžinimo adresas


Adresas: Versmės g. 7B-14, Jonučiai II, LT-53277 Kauno r.

 

 

Grąžinimo forma – spustelkite čia norėdami parsisiųsti

Kvapų difuzorius aromaterapijai "Miego muzika"

  • Prekės kodas: HU1002
  • Pristatymas: 1 - 2 d.d.
  • Prieinamumas: Prekyboje

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau!

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams nuo 45eur ir daugiau

Profesionalų konsultacijos

Patyrę ir kompetentingi ekspertai parinks geriausius sprendimus.

30d. grąžinimo garantija

Netiko ar nepatiko prekė? Galite grąžinkite ją net per 30d.

Geriausios kainos garantija

Radote pigiau? Susisiekite su mumis sumažinsime kainą!